Liira & Ko Hambaravi kõik pakutavad teenused

https://www.liirahambaravi.ee/wp-content/uploads/2021/11/Улыбка-836x300.png

Liira & Ko Hambaravi kliinikus töötavad oma ala spetsialistid. Nende arsenalis on: teadmised, rikkalikud kogemused, nüüdisaegne tehnoloogia ja kvaliteetsed materjalid.

Valgendamine

Professionaalse valgendamisega on kõige hõlpsam võimalus, kuidas saada endale imeilus valge naeratus. Tänapaevased valgendamise keemilised ühendid kahjustavad hamba emaili minimaalselt.

Airflow

Airflow on seade, mille abil puhastatakse hambad hoolikalt sadestustest, mille järel muutuvad hambad 1-2 tooni võrra heledamaks.

Vineerid

Vineerideks nimetatakse mikroproteese, mis kinnitatakse hammaste esiplaadile. Nad on võimelised parandama paljusid esteetilisi probleeme-hammaste pragudest ja kõveratest hammastest kuni tundliku emailini.

Implantaadid

Implantatsioon on kõige arenenum ja ideaalsem viis puuduvate hammaste taastamiseks ja suurepärase enesetunde tagasi saamiseks. Hammaste taastamine on võimalik ka kõige raskematel kirurgilistel juhtumitel, kus näiteks puuduvad kõik hambad.

Röntgen

Röntgeni näitab kogu kliinilist pilti, kuidas Teid ravida ja aitab arstil panna täpse diagnoosi Konsultatsioonil

Plasmalifting

Plasmalifting-see on innovaatiline ja noorendav süstimisprotseduur, mis parandab ja ühtlustab naha jumet,samuti ka selle niiskust. Vähendab kortse ja aknet, ühtlustab naha jumet.

Proteesimine

Proteesimine on protsess, mille käigus parandatakse väga kahjustunud hambad või pannakse uued hambad. Hammaste taastamiseks on mitu võimalust.

Hammaste ravimine

Haigused, mida ei saa kiiresti ravida, nendega kaasneb valu, turse, verejooks suu loputamisel suuõõnes. Hambaarsti külastamiseks võib olla ka teisi põhjuseid nagu näiteks kaaries, pulpiit ja paradontiit.

Võtke meiega ühendust
Связаться с нами
Get in touch with us